Lielākais Ziemassvētku tirdziņš Daugavpilī: 2. – 3. decembrī

Lielākais Ziemassvētku tirdziņš Daugavpilī: 2. – 3. decembrī

Otra lielākā Latvijas pilsēta – Daugavpils – ziemu sagaidīs īpaši. Divas dienas pēc kārtas šeit Jūs gaidīs īpašs Ziemassvētku tirdziņš un vairāk nekā 200 tirgotāju. No pārtikas produktiem līdz apģērbiem – būs iespējams atrast visu.

2. decembrī no plkst. 11:00 – 18:00 un 3. decembrī no plkst. 10:00 – 16:00, iegriežoties Daugavpils daudzfunkcionālajā sporta kompleksā, būsiet īpaši pārsteigti.

Vienuviet zem viena jumta apmeklētājus gaidīs: gardas kūkas, pīrāgi, svaigi gaļas izstrādājumi, dabīgi sieri, suvenīri, keramikas izstrādājumi, cepumi, maize, konfektes, garda kafija, aromātiskas tējas, smaržīgas sveces, trikotāžas, kokvilnas un citu audumu apģērbi, aksesuāri, rotaslietas, Ziemassvētku eglītes rotājumi. Ikviena apmeklētāja vēlmes tiks piepildītas, un preces pārsteigs ar savu daudzveidību.

Apmeklētājus sagaidīs arī no kaimiņvalstīm atbraukušie dizaineri, radītāji, amatnieki, lauksaimnieki un tautas mākslinieki, kuri atvedīs vēl neredzētus izstrādājumus un preces. Pirmo reizi tāda apmēra pasākums būs līdzvērtīgs valsts lielākajiem tirdziņiem. Visi Daugavpils iedzīvotāji un viesi ir aicināti priecāties par Ziemassvētku garu, iegādāties īpašus produktus un atrast dāvanas tuviniekiem jau 2. un 3. decembrī.

Tie, kuri vēlas piedalīties, informāciju atradīs interneta vietnē www.festivus.lt vai pa telefonu.+370 67042441

Festivus

 


Комментарии ()

    Новости Даугавпилса

    гороскоп
    консультации юриста в Даугавпилсе
    Как долго проработает сегодняшняя коалиция в Даугавпилсской Думе