"Untumi" ZS
"Untumi" ZS

Mēs atrodamies gleznainā Rēzeknes upes senlejā, autoceļa Rīga - Rēzekne tiešā tuvumā  (4 km no Rēzeknes). Piedāvājam - zirgu izjādes, vizināšanu ar zirgiem seglos un zirga pajūgā, apmācību pie profesionāla jāšanas sporta instruktora. Piknika un atpūtas vietu dzimšanas dienai vai kādām citām svinībām. Katrs, kam patīk daba, dzīvnieki var izmēģināt savu varēšanu zirga vadībā vai tikai vērot un uzcienāt tos ar kādu kārumu. Nodarbības reitterapijā. Vienreizēju iespēju ieskatīties stārķu ligzdā ar video novērošanas kameras palīdzību. Pieaugušajiem vietu pastaigām un nesteidzīgām sarunām, bērniem šūpoles, izskriešanos pa pļavu. Programmu Jaunlaulātajiem un viņu viesiem kāzu dienas repertuāra dažādošanai. Iespēju patīkami un veselīgi pavadīt brīvo laiku, gūstot pozitīvas emocijas!

"Untumi" piedāvā:

Vizināšanu uz zirga seglos un pajūgā (gan ziemā, gan vasarā)

Vizināšanos zirga mugurā piedāvājam gan bērniem, gan pieaugušajiem bez vecuma ierobežojuma. Vizinot seglos bērnus, zirgu vienmēr instruktors ved pie pavadas. Ja pieaugušie vēlas paši mēģināt vadīt zirgu, tas arī instruktora uzraudzībā tiek ļauts, sekojot procesa norisei. Vizināšana pajūgā ir neatņemama dažādu pasākumu un kāzu dienu norises sastāvdaļa. Ziemā, ja atļauj laika apstākļi, var vizināties zirga vilktās kamanās. Ja ir vēlēšanās uzcienāt zirdziņus ar kādu kārumu, tad labākais gardums būs burkāni, āboli, cukurgraudi. Jāatceras, ka maize, īpaši svaiga, nav laba zirga veselībai. Jau zirdziņu uzcienāšana vien ar kādu gardumu ir emociju pilns brīdis kā mazajiem, tā arī pieaugušajiem Untumu apmeklētājiem. Tālāk jau iespējams ķerties pie jātnieka ābeces apgūšanas.

Jāšanas sporta nodarbības sertificēta instruktora vadībā

Untumos jebkurš interesents var apgūt jāšanas pamatiemaņas uz zirga instruktora vadībā. Instruktora zināšanas ir iegūtas personiskajās sporta gaitās, iegūstot sporta meistara klasi jāšanas sportā un arī pašreiz aktīvi nodarbojoties ar šo sporta veidu un piedaloties sacensībās.

Reitterapija un ārstnieciskā relaksācija

Piedāvājam reitterapiju un vingrošanu uz zirga. Nodarbības  notiek sertificēta reitterapijas instruktora vadībā, uz speciāli apmācītiem zirgiem. Nodarbības laikā zirgu pie rokas ved asistents. Reitterapeits iet pacientam blakus vai sēž aizmugurē un koriģē pacienta uzsēdi. Nodarbību norises plānu saskaņo reitterapeits. Nodarbību ilgums 10-20 minūtes reitterapijā, atkarībā no diagnozes un pacienta vecuma. Mazie bērni uz zirga jāj kopā ar instruktoru.

Tiem, kuri rūpējas par savu un bērnu veselību, piedāvājam nodarbības vingrošanā uz zirga. Vingrojumi uz zirga veicina līdzsvara nostiprināšanu, lokanības un koordinācijas attīstību. Te nu zirgs kalpo veselībai, skaistai stājai, elastīgam mugurkaulam un dvēseles harmonijai.

Meistarklase "Kā sajūgt zirgu"

Stārķu vērošana gan dabā, gan ar video novērošanas kameras palīdzību

Vieta piknikam

Šeit tiek svinētas gan dzimšanas dienas, gan izlaidumi, sākot no bērnu dārza līdz augstskolas vecumam, gan vienkārši draugu tusiņi piknikā netālu no pilsētas lauku klusumā, tam paredzētā vietā. Vieta bērnu spēlēm, šūpoles un namiņš, kur paslēpties no vēja, lietus vai karstas saules.

Kāzu dienas ''pieturvieta"

Piedāvājam: izmantot zirgu sētas „Untumi" teritoriju, tajā esošo pikniknamiņu laika pavadīšanai starp kāzu ceremonijas svinīgo un vakara daļu (līdz 2 stundām). Ugunskurs. Jaunlaulāto un kāzu viesu cienāšanās ar līdzņemtām uzkodām. Fotogrāfēšanās teritorijā, šūpošanās, zirdziņu cienāšana ar zirgu sētas „Untumi" saimnieku sagatavotu cienastu (burkāni, maize). Foto sesijas iespējas ar kāzinieku nolīgto fotogrāfu. Slēdzenītes (iegādājas jaunlaulātie) pieslēgšana pie tilta margām, kas ved uz „Kāzu parku" (jāatceras, ka labi būtu iegravēt vārdus un datumu).Kāzu viesu vizināšana zirga pajūgā un seglotā zirga mugurā, instruktora pavadībā. Jaunlaulāto fotografēšanās (kāzinieku fotogrāfs) seglota zirga mugurā (ja ir vēlēšanās). Laimes simbola meklēšana,  šaušana ar gaisa šauteni.


"Untumi" ZS - предлагаемые товары / услуги • Vizināšanu uz zirga seglos un pajūgā (gan ziemā, gan vasarā).
 • Jāšanas sporta nodarbības sertificēta instruktora vadībā.
 • Reitterapija un ārstnieciskā relaksācija.
 • Meistarklase "Kā sajūgt zirgu".
 • Stārķu vērošana gan dabā, gan ar video novērošanas kameras palīdzību.
 • Vieta piknikam.
 • Kāzu dienas ''pieturvieta”.
 • Vieta fotosesijām.
 • Telšu vietas.
 • Vieta bērnu spēlēm.


"Untumi" ZS - контакты

 •        +371 26337449
 •        +371 26227297

"Untumi" ZS - реквизиты

 • ZS


Untumi-1, c. Spundžāni, Ozolmuižas pagasts, Rēzeknes novads, Latvija LV- 4601

Время работы

Darba laiks: ik dienu 10:00- 17:00

(apmeklējumi pēc plkst. 17.00 tikai ar iepriekšēju pieteikumu)

Ваше предприятие еще не представлено в каталоге?

Оформить заявку на размещение

Вы можете подать заявку на размещение информации о вашем предприятии, указать основной вид деятельности, рассказать посетителям о товарах и услугах вашей компании.